O restauracji

Restauracja-Zajazd Parkowa - jedyne takie miejsce w Rudzie Śląskiej

Restauracja Parkowa powstała w 1995 roku w miejscu, w którym kiedyś znajdował się obiekt do ćwiczeń strzeleckich. Od ponad 20 lat raczymy mieszkańców i przyjezdnych smacznymi potrawami.Lokalizacja i atrakcje

Lokalizacja restauracji łączy doskonałe skomunikowanie z kameralną atmosferą. Obiekt położony jest w samym sercu barwnego Parku Strzelnica w Rudzie Śląskiej, w pobliżu autostrady A4. Bujna roślinność i piękne widoki tworzą wymarzone tło dla długich, relaksujących spacerów oraz stanowią efektowny plener dla ślubnych sesji zdjęciowych.

Niedaleko restauracji zlokalizowano mini-zoo i oczko wodne, a tuż obok niej:

  • plac zabaw
  • tor do pumptracku
  • urządzenia do ćwiczeń

Wszystkie atrakcje mieszczą się z dala od ruchliwych dróg, zapewniając bezpieczną zabawę najmłodszym Gościom lokalu.

Nasi Goście mogą korzystać bezpłatnie z bezprzewodowego Internetu.

Organizacja imprez

Cicha okolica, klimatyzowane sale, komfortowe pokoje i nowoczesne wyposażenie - Restauracja-Zajazd Parkowa stwarza doskonałe warunki do organizacji:

  • spotkań biznesowych
  • szkoleń i konferencji
  • imprez okolicznościowych

Do dyspozycji Klientów pozostaje restauracja i drink bar. Istnieje możliwość organizacji transportu dla Gości (wynajem busa).

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Rudy Śląskiej oraz firm z całego Śląska.

Noclegi

Nasz obiekt dysponuje profesjonalnym zapleczem noclegowym, umożliwiając odpoczynek uczestnikom organizowanej imprezy czy w przerwie w trasie. Posiadamy komfortowe pokoje na wynajem oraz elegancki apartament – idealny nie tylko dla nowożeńców. Na zmotoryzowanych Gości czeka monitorowany parking.